Austen Adams

Austen Adams
Elected
22 July 2019
First Elected
22 July 2019
Party
Council
Job Title:
Department:

Election History

ElectedRetiredReason
Mon 22 Jul 2019  

Party Representation History

Council Representation History

Current Committee Memberships

CommitteeRoleJoining Date
Business Board Member24 September 2018
Combined Authority Board Non-voting Member22 July 2019

Past Committee Memberships

Not a past member of any Committee.

Current Outside Body Appointments

Not a current member of any Outside Body.

Past Outside Body Appointments

Not a past member of any Outside Body.

Personal Register of Interests

Meeting Declarations

DateTitleNotes
No records to display.
DateFromDescriptionValue
No records to display.