Councillor Ray Bisby

Councillor Ray Bisby
Elected
29 January 2020
First Elected
29 January 2020
Party
Council
Acting Police and Crime Commissioner Cambridgeshire & Peterborough
Job Title:
Department:

Election History

ElectedRetiredReason
Wed 29 Jan 2020  

Party Representation History

Council Representation History

CouncilRepresentation FromRepresentation To
Acting Police and Crime Commissioner Cambridgeshire & PeterboroughWed 29 Jan 2020

Current Committee Memberships

Not a current member of any Committee.

Past Committee Memberships

Not a past member of any Committee.

Current Outside Body Appointments

Not a current member of any Outside Body.

Past Outside Body Appointments

Not a past member of any Outside Body.

Personal Register of Interests

Date of NoticeReceipt by Monitoring Officer 
08 January 202008 January 2020 View

Meeting Declarations

DateTitleNotes
No records to display.
DateFromDescriptionValue
No records to display.