Business Board

24 September 2018 - onwards
Fixed
Nominated
  • Meetings
  • Members
  • Other Information
  • Terms of Reference

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Conservative
Councillor John Holdich Member 01/06/2019 - current
Conservative
Mayor James Palmer Member 24/09/2018 - current

Appointees

NameRoleMembership Dates
12
Page 2 of 2, Displaying items 11 to 12 of 12 appointees/vacancies that match search criteria
Rebecca Stephens Member 17/01/2020 - current
Kelly Swingler Member 17/03/2020 - current

Substitutes

PartyNameRoleMembership Dates
Conservative
Councillor Anna Bailey Substitute 24/09/2018 - current
Dawn Cave
Dawn.Cave@cambridgeshire.gov.uk
01223 699178

Other Information